I letos Do práce na kole

2015-03-16 10:26 vytvořil: Petra Hradilová

Využívejte jízdní kola nejen ve volném čase, ale také k dopravě do zaměstnání nebo za nutnými záležitostmi. To je hlavní myšlenka celostátní kampaně Do práce na kole, do které se i letos zapojí Zlín společně s Otrokovicemi.

Otrokovice.org - Ilustrativní fotografie, Foto: Město Zlín
Otrokovice.org - Ilustrativní fotografie, Foto: Město Zlín

Zájemci se mohou do soutěže hlásit na webu www.dopracenakole.net. Soutěžit se bude v průběhu května ve dvou až pětičlenných týmech. Soutěžními kategoriemi jsou pravidelnost - týmy, výkonnost - jednotlivci a výkonnost - týmy. „Na výherce čekají zajímavé ceny,“ upozornila Jana Vybíralováz iniciativy CykloZLÍN, která se ujala organizace kampaně ve Zlíně a Otrokovicích

 

Stejně jako loni chce svůj tým postavit i radnice. „Věřím, že na kola nasednou jak zaměstnanci, tak politici,“ prohlásil radní Josef Novák.

 

Letošní novinkou je soutěž o Cyklozaměstnavatele roku. Tento titul získá firma, která svým zaměstnancům vytvoří nejlepší podmínky pro používání jízdního kola při cestách do práce, z práce i v rámci pracovní činnosti.

 

Přihlášení do kampaně je zpoplatněno malým příspěvkem, za který soutěžící obdrží startovací balíček, jehož součástí je triko s logem kampaně.

 

Vyhlášení výsledků kampaně Do práce ne kole se letos uskuteční  pro města Zlín a Otrokovice společně v Otrokovicích. Úspěšní soutěžící převezmou  ceny  5. června v 17 hodin  na náměstí  3. května.

 

Zdroj: Město Zlín

 

 

Svůj názor můžete vyjádřit v diskuzi pod článkem.

Jdi zpět

Diskuze