Slavnostní večer byl věnován sportovcům

2015-02-25 10:26 vytvořil: Petra Hradilová

V Otrokovicích má sport silnou tradici. Proto se každým rokem pořádá sportovně společenská akce O sportovní slávě, která je poděkováním za činnost a výsledky, kterých sportovci našeho města dosahují. Letos se slavnostní večer uskutečnil v pátek 20. února 2015 v Otrokovické BESEDĚ. Tuto událost si nenechalo ujít na 300 sportovců a jejich fanoušků.

Otrokovice.org - Sportovci, Foto: Město Otrokovice
Otrokovice.org - Sportovci, Foto: Město Otrokovice

Program večera zahrnoval šest kategorií. První místo v kategorii nejúspěšnější sportovec města obsadili hned dva vítězové. Veslaři junioři Jan Solař a Martin Svízela z TJ Jiskra Otrokovice. Nejúspěšnějším sportovcem dětí a mládeže se stal tenista Jaroslav Šmédek z téhož sportovního klubu. První příčka v kategorii sportovní kolektiv patří Florbalovému klubu Panthers Otrokovice.

 

V kategorii nejúspěšnější trenér získalo ocenění hned šest nominovaných. Zuzana Atarsia, Štefan Boršický, Kateřina Chaloupková, Daniel Folta, Markéta Solařová a Stanislav Nebojsa.

 

Sportovcem veteránem se v letošním roce stala Zdeňka Plesarová, která získala řadu ocenění na poli atletiky a je doposud aktivní sportovkyní. „Této ceny si nesmírně vážím stejně jako dosažených sportovních výsledků v roce 2014.  Minulý rok byl pro mě skutečně úspěšný. Nejvíc ze všeho mě ale potěšilo, že jsem se narozením vnučky stala opětovnou babičkou,“ prozradila držitelka ceny a několikanásobná babička Zdeňka Plesarová.

 

Cenu za celoživotní práci a dlouholetý přínos pro otrokovický sport si odnesli Roman Nemeček a Josef Vaňhara. Speciální poděkování od starosty města Jaroslava Budka si vysloužil nejstarší aktivní sportovec města Otrokovice František Tomášek, který záhy oslaví významné jubileum 90 let.

 

Celým večerem provázel známý televizní sporťák Vojtěch Bernatský, který obohacoval celou akci vtipnými vstupy a předvedl i pěvecké vystoupení. Hosté Oldřich Svojanovský, Jiří Daler a Pavel Mareš na pódiu pogratulovali oceněným společně s otrokovickými radními. K tanci i poslechu zahrála kapela Neo Chess Sunny RNR Band.

 

 

Zdroj: Město Otrokovice

 

 

Svůj názor můžete vyjádřit v diskuzi pod článkem.

Jdi zpět

Diskuze