Sport

2016-08-31 14:42

MADIO - Vita Sana RUN 2015, Foto: ilustrativní, autor a práva Tristera s.r.o.

Kilometry svobody, pozvánka na Vita Sana RUN

Co budete dělat v sobotu 24. září 2016? Budete ve Zlíně? V tento den se představí již třetí ročník běhu pro zdraví Vita Sana RUN. Závod láká každoročně nejen milovníky cílových pásek všech věkových kategorií. Tento rok jsou trasy plánovány na centrum města Zlín a areál Svitu. I neziskovka MADIO z.s. bude u toho.

Čti více ...

2015-03-16 10:26

Otrokovice.org - Ilustrativní fotografie, Foto: Město Zlín

I letos Do práce na kole

Využívejte jízdní kola nejen ve volném čase, ale také k dopravě do zaměstnání nebo za nutnými záležitostmi. To je hlavní myšlenka celostátní kampaně Do práce na kole, do které se i letos zapojí Zlín společně s Otrokovicemi.

Čti více ...

2015-02-25 10:26

Otrokovice.org - Sportovci, Foto: Město Otrokovice

Slavnostní večer byl věnován sportovcům

V Otrokovicích má sport silnou tradici. Proto se každým rokem pořádá sportovně společenská akce O sportovní slávě, která je poděkováním za činnost a výsledky, kterých sportovci našeho města dosahují. Letos se slavnostní večer uskutečnil v pátek 20. února 2015 v Otrokovické BESEDĚ. Tuto událost si nenechalo ujít na 300 sportovců a jejich fanoušků.

Čti více ...

2015-01-09 10:26

Otrokovice.org - Sportovci, Foto: Město Zlín

Probíhá nominace nejlepších sportovců roku

Do 15. ledna přijímá město Zlín návrhy nejlepších sportovců za rok 2014. Nominační kategorie jsou stejné jako v předchozích letech. Oceněn bude nejúspěšnější sportovec města Zlína, nejúspěšnější sportovní kolektiv, nejúspěšnější zdravotně postižený sportovec nebo kolektiv zdravotně postižených sportovců. Udělena bude také Cena primátora v kategorii mládeže, Cena za mimořádný přínos zlínskému sportu a Cena fair-play za mimořádný čin na sportovním poli.

Čti více ...

2014-09-05 16:36

Otrokovice.org - Cyklostezka Baťov, Foto: Nathalie Marková, 2012

Evropský týden mobility Otrokovice zahájí otevřením cyklostezky

Roky očekávaná a mnohými vytoužená cyklostezka propojující Otrokovice se Zlínem bude slavnostně otevřena 16. září v 16 hodin. Pomyslně tak odstartuje i další akce probíhající v rámci Evropského týdne mobility.

Čti více ...

2014-09-03 22:29

Otrokovice.org - Házená, Foto: Město Otrokovice

Inter Bratislava vítězem turnaje Jiskra Handball Cup 2014

Od pátku do neděle probíhal pod záštitou starosty města Otrokovic Jaroslava Budka ve sportovní hale na Štěrkovišti tradiční turnaj v házené žen. I díky účasti a vyrovnanosti sedmi družstev z České Republiky, Slovenska a Rakouska měl turnaj jako každý rok velmi dobrou úroveň a o pořadí se rozhodovalo až v závěru turnaje.

Čti více ...

2014-08-13 19:58

Otrokovice.org - Čeští orientační běžci, Foto: Olomoucký kraj, obr.500

Čeští orientační běžci vybojovali bronz

Česká čtveřice ve složení Vendula Horčičková, Miloš Nykodým, Iveta Šístková a Vojtěch Král vybojovala bronzovou medaili v prvním závodě 19. Akademického mistrovství světa v orientačním běhu, v závodě smíšených štafet. Zlato získal tým Švýcarska.

Čti více ...

2014-08-06 12:47

Otrokovice.org - Ilustrativní fotografie, Foto: archiv Petra Vabrouška

Studenti poběží mistrovství světa v orientačním běhu

Ve dnech od 10. do 16. srpna se vysokoškolští studenti z celého světa sjedou na Moravu a budou bojovat o cenné kovy na 19. ročníku Akademického mistrovství světa v orientačním běhu. Pořádání šampionátu finančně podpořil Olomoucký kraj, na jehož území se převážná většina závodů uskuteční.

Čti více ...

2014-08-01 22:41

Otrokovice.org - Policisté přivezli z Bruselu 8 medailí, Foto Město Vsetín

Policisté přivezli z Bruselu 8 medailí

Před nedávnem se policisté Pavel Obr, Zbyněk Kovář a Jan Dřevojánek vrátili z Evropských her policistů a hasičů, které se tentokrát konaly v belgickém Bruselu. Policisté dosáhli na hrách významných úspěchů - přivezli 8 medailí, z toho 5 zlatých, 1 stříbrnou a 2 bronzové.

Čti více ...

2014-07-30 19:32

Otrokovice.org - Olomoucí vede další část mezinárodní cyklotrasy, Foto: 1, Město Olomouc

Olomoucí vede další část mezinárodní cyklotrasy

Po další části mezinárodní cyklotrasy, která protíná Olomouc, se mohou pohodlně projet cyklisté. V městské části Povel vyrostla zbrusu nová část Moravské cyklotrasy. Páteřní cyklostezka je tak na území města Olomouce téměř hotová. Jejím patronem se stal mistr světa a ČR ve Freestyle BMX Jan Jílek.

Čti více ...