Výstava VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK

2015-08-20 09:51 vytvořil: Administaror

Setkejte se s zajímavými lidmi a užijte si pondělní odpoledne. Putovní benefiční výstava VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK, kterou pořádá Madio o.s. bude opět k vidění a to již v pondělí 24. srpna 2015 od 14 hodin při příležitosti oficiálního otevření nové zlínské kavárny BREAK-BOX (nad Obchodní akademií).

Otrokovice.org - Ivo Mitáček a Michal Mynář v živém rozhovoru na dernisáži Všechno může být jinak v Otrokovické Besedě, 2014
Otrokovice.org - Ivo Mitáček a Michal Mynář v živém rozhovoru na dernisáži Všechno může být jinak v Otrokovické Besedě, 2014

 

Na výstavě můžete vidět osobnosti (nejen) Zlínska, jako: Erik Fojtík, Ondřej Fojtík, Robert Heč, Martina Julinová, Alice Konečná, Josef Kvasnička, Jana Macalíková, Tom Malár, Ivo Mitáček, Gabriela Sluštíková, Adam Stříteský, Josef Zimovčák.

Benefiční výstava fotografií VŠECHNO MŮŽE BÝT JINAK, jejichž dražba bude probíhat později na internetových stránkách www.madio.cz, je další z aktivit neziskové organizace Madio o.s. „Našim hlavním cílem je předcházení šikaně, užívání návykových látek a dalších forem rizikového chování u dětí a mládeže. Věříme, že i díky prostředkům získaných z této benefiční akce budeme moci nadále působit ve školách a u dětí.“ popisuje akci Štěpáník, ředitel Madio o.s.

 

Fotografie, dobrá káva a hry...

Dříve výstava byla prezentována např. v Městském divadle Zlín, nebo Otrokovické Besedě. Zuzana Heřmanská, majitelka BREAK-BOXU s. r. o. zmiňuje, že nová kavárna krom příjemného nekuřáckého prostředí „současně nabídne zázemí hráčům únikové týmové hry a všem milovníkům deskových her.“ O co se jedná? Zeptejte se již 24. srpna ve 14 hodin. „Děkujeme všem dříve zmiňovaným, dále studentům a učitelům Střední školy oděvní a služeb Vizovice, kteří celou akci fotografovali a dalším partnerům za účast na akci a jejich práci bez nároku za honorář“ doplnil Štěpáník.

Jdi zpět

Diskuze